مشاوره و سفارش

[gravityform id="1" title="false" description="false"]

روش تشخیص فلفل دلمه ای نر و ماده

آیا فلفل دلمه ای نر و ماده با هم در خواص تفاوتی دارند ؟ شما می توانید جنسیت فلفل ها را بررسی کنید . بهترین روش برای تشخیص جنسیت فلفل دلمه ای این است که به انتهای آنها دقت کنیم . فلفل هایی که چهار برجستگی دارند ماده و آن هایی که سه برجستگی دارند نر هستند. فلفل ماده پر از دانه است، اما شیرین تر و برای خام خوردن بهتر است و فلفل نر برای پخت و پز بهتر است.

فلفل دلمه ای

کدام فلفل دلمه ای برای غذا مناسب است ؟

فلفل دلمه ای یکی از انواع فلفل های محبوب در سراسر جهان است که به همراه گیاهان شناخته شده ای مانند گوجه فرنگی، بادمجان و سیب زمینی در خانواده سبزیجات دسته بندی می شود. فلفل دلمه ای در کشورهایی مانند ایرلند و انگلیس با نام فلفل شیرین شناخته می شود. فلفل دلمه ای با رنگ‌ های قرمز، سبز، نارنجی، زرد و … موجود است که سرشار از ویتامین A و C می باشد، همچنین ریز مغذی‌ های فلاونوئید و بتاکاروتن موجود در فلفل دلمه‌ای یکی از مواد غذایی سرشار از ویتامین C است.

خصوصیات فلفل دلمه ای

از نظر طب سنتی فلفل دلمه ای دارای طبع گرم و خشکی است. همانطور که گفته شد فلفل دلمه ای در رنگ های زرد ، نارنجی ، قرمز و سبز مورد استفاده قرار می گیرد. فلفل دلمه ای سبز به دلیل ارزان بودن، بیشتر در بازار وجود دارد. طعم هر رنگ فلفل دلمه با دیگری کمی متفاوت می باشد.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع فلفل دلمه ای

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

پل های ارتباطی

ایمیل

rnjbrhdyh448@gmail.com

مدیر مجموعه میخک

هدیه رنجبر

Call Now Buttonتماس بگیرید